Aangenaam!

Ontmoet (één van) onze Strandies online. 
Of spring eens binnen op kantoor voor een koffie en een babbel!
Glorian Coeckelberghs - Strand Associates Consulting Glorian Coeckelberghs - Strand Associates Consulting

Glorian Coeckelberghs

Talent Acquisition Specialist - Pharma & Life Sciences

g.coeckelberghs@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Marie Coppee - Strand Associates Consulting Marie Coppee

Marie Coppée

Talent Acquisition - Business Developer

m.coppee@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Sally Van Isacker - Strand Associates Consulting Sally Van Isacker - Strand Associates Consulting

Sally Van Isacker

Talent Manager - Pharma & Life Sciences

s.vanisacker@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Clotilde Hallet Strand Associates Consulting Clotilde Hallet Strand Associates Consulting

Clotilde Hallet

Talent Manager - Pharma & Life Sciences

c.hallet@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Raphael Castermans Raphael Castermans

Raphaël Castermans

Senior Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

r.castermans@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Mickaël Goudmaeker

Mickaël Goudmaeker

Team Leader - Senior Associate HR, Finance, Legal, ICT

m.goudmaeker@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Elissa Fournel Elissa ZW

Elissa Fournel

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

e.fournel@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Kelian Huysmans

Senior ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

k.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Bruno Francolini - Strand Associates Consulting Bruno Francolini - Strand Associates Consulting

Bruno Francolini

Talent Acquisition Specialist - HR, Finance, Legal

b.francolini@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Elise Quiquempoix - Strand Associates Consulting Elise Quiquempoix - Strand Associates Consulting

Elise Quiquempoix

Talent Acquisition Specialist - HR, Finance, Legal

e.quiquempoix@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Louise Hallet - Strand Associates Consulting Louise Hallet - Strand Associates Consulting

Louise Hallet

Talent Acquisition Specialist - HR, Finance, Legal

l.hallet@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Stephanie Van Dyck - Strand Associates Consulting Stephanie Van Dyck - Strand Associates Consulting

Stéphanie Van Dyck

Talent Acquisition Specialist - HR, Finance, Legal

s.vandyck@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Hanne Nuyts

Senior Associate - Fidu

h.nuyts@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Caterina Janssens

Group Marketing Manager

caterina.janssens@sisu.be

+32 (0)3/206.51.20

Jana Lauwers

Group Event Manager

jana.lauwers@sisu.be

+32 (0)3/206.51.20

Matthieu Saintmard

Managing Director

m.saintmard@strandassociates.be

+32 (0)2/644.01.04

Beschouw je excentriek zijn als een troef, dan ben je misschien wel Strand materie. Zin om ons team te versterken?  Contact.

Eén en al oor!

Om je te woord te staan,
verkiezen we mensen boven bots. 
We proberen steeds binnen
de 48 uur te antwoorden.

Contacteer ons