Aangenaam!

Ontmoet (één van) onze Strandies online. 
Of spring eens binnen op kantoor voor een koffie en een babbel!

Antoine Desprez

Associate Consultant - Pharmaceutical Affairs

a.desprez@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Nora Jamai

Associate Consultant - Pharmaceutical Affairs

n.jamai@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Edwige Dupon

Associate Consultant - Pharmaceutical Affairs

e.dupon@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Yenthe Huysmans

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

y.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Barbara Kosmal

Associate Consultant - SCM

b.kosmal@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Kelian Huysmans

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

k.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Faye Ben Hamoud

Associate Consultant - SCM

f.benhamoud@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Amir Tabelhajet - Associate Consultant at Strand Associates Consulting Amir Tabelhajet - Associate Consultant at Strand Associates Consulting

Amir Tabelhajet

Associate Consultant - ICT & Digital

a.tabelhajet@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Aristide Giramahoro

Senior associate consultant - ICT & Digital

a.giramahoro@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Yara Snikkers

Associate Consultant - ICT & Digital

y.snikkers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Mickaël Goudmaeker

Associate Consultant - ICT & Digital

m.goudmaeker@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Nadia Veltens

Associate Consultant - ICT & Digital

n.veltens@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Antoine De Wasseige

Associate Consultant - ICT & Digital

a.dewasseige@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Aloys Baijer - Associate Consultant at Strand Associates Aloys Baijer - Associate Consultant at Strand Associates

Aloys Baijer

Associate Consultant - Finance

a.baijer@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Hanne Nuyts

Senior Associate - Finance

h.nuyts@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Valentina Scanu

Associate Consultant - Finance

v.scanu@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Benjamin Ducene

Associate Consultant - Engineering

b.ducene@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Morgane Zarate

Associate Consultant - Engineering

m.zarate@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Imke Bongers

Senior Associate - Engineering

i.bongers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Lisa Blockx

Associate Consultant - Engineering

l.blockx@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Julie Beyens

Associate Consultant - Engineering

j.beyens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Daphne Wens

Performance coach and trainer

d.wens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Tom Vanhecke

Marketing Director

t.vanhecke@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Caterina Janssens

Marketing Manager

c.janssens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Ines Ben Hamoud

Junior Accountant

i.benhamoud@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Jef Van Riel

Finance Manager

j.vanriel@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Matthieu Saintmard

Operational Excellence Director

m.saintmard@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Lien Vertommen

Operations Director

l.vertommen@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Pascal Severs

Commercial Director

p.severs@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Beschouw je excentriek zijn als een troef, dan ben je misschien wel Strand materie. Zin om ons team te versterken?  Contact.

Eén en al oor!

Om je te woord te staan,
verkiezen we mensen boven bots. 
We proberen steeds binnen
de 48 uur te antwoorden.

Contacteer ons