Aangenaam!

Ontmoet (één van) onze Strandies online. 
Of spring eens binnen op kantoor voor een koffie en een babbel!
Clotilde Hallet Strand Associates Consulting Clotilde Hallet Strand Associates Consulting

Clotilde Hallet

Talent Manager - Pharma & Life Sciences

c.hallet@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Raphael Castermans Raphael Castermans

Raphaël Castermans

Senior Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

r.castermans@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Elissa Fournel Elissa ZW

Elissa Fournel

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

e.fournel@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Kelian Huysmans

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

k.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Mickaël Goudmaeker

Mickaël Goudmaeker

Senior Associate Consultant - ICT, HR & Finance

m.goudmaeker@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Angela Angela

Angela Cabral

Associate Consultant - HR & Finance

a.cabral@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Hanne Nuyts

Senior Associate - Fidu

h.nuyts@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Adil gif v2 Adil Nakhel

Adil Nakhel

Associate Consultant - Engineering

a.nakhel@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Benjamin Ducene

Associate Consultant - Engineering

b.ducene@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Imke Bongers

Senior Associate - Engineering

i.bongers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Julie Beyens

Associate Consultant - Engineering

j.beyens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Metin ZW

Metin Özcan

ASSOCIATE CONSULTANT - ENGINEERING

m.ozcan@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Caterina Janssens

Marketing Manager

c.janssens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Eline Van Malderen Eline website ZW

Eline Van Malderen

Office Assistant

e.vanmalderen@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Matthieu Saintmard

Managing Director

m.saintmard@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Beschouw je excentriek zijn als een troef, dan ben je misschien wel Strand materie. Zin om ons team te versterken?  Contact.

Eén en al oor!

Om je te woord te staan,
verkiezen we mensen boven bots. 
We proberen steeds binnen
de 48 uur te antwoorden.

Contacteer ons