Aangenaam!

Ontmoet (één van) onze Strandies online. 
Of spring eens binnen op kantoor voor een koffie en een babbel!
Louis Adriaensen Louis Adriaensen

Louis Adriaensen

Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

l.adriaensen@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Raphael Castermans Raphael Castermans

Raphaël Castermans

Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

r.castermans@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Antoine Desprez

Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

a.desprez@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Nora Jamai

Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

n.jamai@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Edwige Dupon

Associate Consultant - Pharma & Life Sciences

e.dupon@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Kelian Huysmans

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

k.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Faye Ben Hamoud

Faye Ben Hamoud

Associate Consultant - SCM

f.benhamoud@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Inaki Dauwe Inake Dauwe

Inaki Dauwe

Associate Consultant - ICT & Digital

i.dauwe@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Aristide Aristide

Aristide Giramahoro

Senior associate consultant - ICT & Digital

a.giramahoro@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Yara Yara

Yara Snikkers

Associate Consultant - ICT & Digital

y.snikkers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Mickaël Goudmaeker

Senior Associate Consultant - ICT & Digital

m.goudmaeker@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Nadia Veltens

Associate Consultant - ICT & Digital

n.veltens@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Angela Angela

Angela Cabral

Talent Acquisition - ICT & Digital

a.cabral@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Antoine De Wasseige

Associate Consultant - ICT & Digital

a.dewasseige@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Donatien Donatien Mercier

Donatien Mercier

Talent Acquisition - ICT & Digital

d.mercier@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Hanne Nuyts

Senior Associate - Finance

h.nuyts@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Adil gif v2 Adil Nakhel

Adil Nakhel

Talent Acquisition - Engineering

a.nakhel@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Benjamin Ducene

Associate Consultant - Engineering

b.ducene@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Imke Bongers

Senior Associate - Engineering

i.bongers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Julie Beyens

Associate Consultant - Engineering

j.beyens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Aldwin Camus Aldwin Camus

Aldwin Camus

Associate Consultant - Engineering

a.camus@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Daphne Wens

Performance coach and trainer

d.wens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Tom Vanhecke

Marketing Director

t.vanhecke@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Caterina Janssens

Marketing Manager

c.janssens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Ines Ben Hamoud

Junior Accountant

i.benhamoud@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Eline Van Malderen Eline website ZW

Eline Van Malderen

Office Assistant

e.vanmalderen@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Jef Van Riel

Finance Manager

j.vanriel@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Matthieu Saintmard

Operational Excellence Director

m.saintmard@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Lien Vertommen

Operations Director

l.vertommen@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Pascal Severs

Commercial Director

p.severs@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Beschouw je excentriek zijn als een troef, dan ben je misschien wel Strand materie. Zin om ons team te versterken?  Contact.

Eén en al oor!

Om je te woord te staan,
verkiezen we mensen boven bots. 
We proberen steeds binnen
de 48 uur te antwoorden.

Contacteer ons