Aangenaam!

Ontmoet (één van) onze Strandies online. 
Of spring eens binnen op kantoor voor een koffie en een babbel!

Antoine Desprez

Associate Consultant - Pharmaceutical Affairs

a.desprez@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Alaana Pirolo

Associate Consultant - Pharmaceutical Affairs

a.pirolo@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Yenthe Huysmans

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

y.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Nele Driesen

Associate Consultant - SCM

n.driesen@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Barbara Kosmal

Associate Consultant - SCM

b.kosmal@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Kelian Huysmans

ASSOCIATE CONSULTANT - SCM

k.huysmans@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Aristide Giramahoro

Associate consultant - ICT & Digital

a.giramahoro@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Yara Snikkers

Associate Consultant - ICT & Digital

y.snikkers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Yasmina Belataris

Associate Consultant - ICT & DIgital

y.belataris@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Mickaël Goudmaeker

Associate Consultant - ICT & Digital

m.goudmaeker@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Hanne Nuyts

Senior Associate - Finance

h.nuyts@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Valentina Scanu

Associate Consultant - Finance

v.scanu@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Benjamin Ducene

Associate Consultant - Engineering

b.ducene@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Charles de Wouters

Associate Consultant - Engineering

c.dewouters@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Morgane Zarate

Associate Consultant - Engineering

m.zarate@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Imke Bongers

Senior Associate - Engineering

i.bongers@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Lisa Blockx

Associate Consultant - Engineering

l.blockx@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Daphne Wens

Performance coach and trainer

d.wens@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Tom Vanhecke

Marketing Director

t.vanhecke@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Ineke Smeulders

Marketing Manager

i.smeulders@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Ines Ben Hamoud

Junior Accountant

i.benhamoud@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Jef Van Riel

Finance Manager

j.vanriel@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Matthieu Saintmard

Operational Excellence Director

m.saintmard@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Lien Vertommen

Branch Director North

l.vertommen@strandassociates.be

+32 (0)3/206.51.20

Pascal Severs

Branch Director South

p.severs@strandassociates.be

+32 (0)2/793.09.45

Beschouw je excentriek zijn als een troef, dan ben je misschien wel Strand materie. Zin om ons team te versterken?  Contact.

Eén en al oor!

Om je te woord te staan,
verkiezen we mensen boven bots. 
We proberen steeds binnen
de 48 uur te antwoorden.

Contacteer ons